Сульфатний чи безсульфатний, який шампунь вибрати? 

Не раз бачили на полицях шампуні з написом «без сульфатів», і не знали, який вибрати, щоб не завдати шкоди волоссю? Ми з радістю допоможемо розібратися, що до чого.

Сульфатні шампуні

Сульфатні шампуні містять лаурилсульфат або лауретсульфат, це поверхнево-активні речовини із функцією піноутворення. Якщо в складі вказані вони або SLS, SLES - перед вами сульфатний шампунь.
Завдяки тому, що сульфати коштують недорого і добре піняться їх додають в шампуні, хоча дія сульфатів, навіть у невеликих кількостях, може агресивною. Вам знайомі ці відчуття: наприклад, вимите волосся  буде до скрипу чистим, але пухнастим.  
При тривалому використанні агресивних шампунів шкіра голови добре очищається, але вимивається себум.

Безсульфатні шампуні

Якщо вказано, що шампунь натуральний, вищезазначених інгредієнтів не містить, тож другим етапом буде тест  на піну. Безсульфатні шампуні виготовлені на основі натуральних олій, наприклад кокосової і тому піняться на багато менше, очищущуючи м’яко волосся та шкіру, мають себорегулюючу дію. Переходячи з сульфатного шампуню на безсульфатний варто про це пам’ятати і спочатку мити волосся двічі, протираючи спочатку нанесеним на вологі руки шампунем шкіру голови, змити і нанести ще раз. 
Безсульфатні шампуні підходять при алергії, для фарбованого і інших типів волосся, правильно підібрані і з дотриманням інструкції покращують стан волосся.

Якщо зацікавили безсульфатні шампуні на повністю натуральних інгредієнтах - чекаємо на сторінках інтернет-магазину M.A.K&SHAM,  де можна вибрати рідкі і тверді шампуні, додатковий догляд для волосся і не тільки!