Інформація про терміни та способи доставки 

Терміни відправки та доставки

Термін відправки по Україні складає 1-2 дні. 
Термін доставки: 2-3 дні.

Після оформлення замовлення консультант інтернет-магазину зв'яжеться з Вами для узгодження замовлення і уточнення адреси. 

Субота та неділя – вихідні дні, тому всі замовлення обробляються у робочі дні.


Оплата готівкою 

Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру в Хмельницькому та у відділенні «Нової Пошти» в будь-якому місті України – післяплатою при отриманні товару.

Повернення товару та грошей при оплаті готівкою

Якщо готівкова оплата товару здійснювалася на відділенні «Нова Пошта» післяплатою, то повернення грошей здійснюється на карту покупця банківським переказом на підставі заяви покупця, яку він відправляє електронною поштою. Зразок заяви надсилається покупцеві менеджером магазину. Термін повернення грошей за заявою 1-3 банківських дні.

Онлайн оплата карткою 

Також ви можете здійснити оплату через платіжну систему Wayforpay  або Portmone: Натисніть кнопку «Сплатити», виберіть «Wayforpay» або «Portmone»:  в переліку способів оплати та перейдіть на захищену сторінку платіжного сервісу. 

Адресна доставка 
 

Якщо ви хочете отримати замовлення, придбане в інтернет магазині Maksham, не виходячи з дому або офісу, вибирайте цей тип доставки. Для цього достатньо вказати, що ви хочете адресну доставку від компанії Нова Пошта.