Повернення товару

Умови повернення товарів, придбаних в інтернет магазині Maksham
 

Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» №1023-XII від 12.05.1991, косметичні засоби входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, які не підлягають поверненню або обміну. При отриманні замовлення уважно огляньте товар в присутності кур'єра, або представника служби доставки. Якщо товар не відповідає параметрам замовлення — поверніть замовлення кур'єру, або через службу доставки, не розкриваючи упаковку. В такому випадку ми обов'язково його замінимо. Претензії щодо зовнішнього вигляду товару приймаються тільки в момент доставки. 
 
Згідно Закону України «Про захист прав споживачів», клієнт (споживач) має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар: а) не задовольняє його за формою, габаритами, фасоном, кольором, б) через інші причини не може бути використаний за призначенням.

Товари, що не підлягають поверненню:

Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 «Про реалізацію окремих положень Закону України про захист прав споживачів» затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню). Окрім продовольчих товарів, лікарських препаратів і засобів, предметів санітарної гігієни, в переліку представлений повний список непродовольчих товарів, які не повертаються». 

До них відносяться:

  • косметичні вироби;
  • товари в аерозольній упаковці;

та інші, не пов'язані з асортиментом інтернет магазину Maksham.

У зв'язку з цим, просимо вас відповідально оформлюйте замовлення, уважно перевіряйте найменування товарів, вагу, об'єм. Також переконайтесь будь-ласка, чоловічу, жіночу чи дитячу натуральну косметику ви обрали, щоб уникнути помилкового замовлення. У разі помилки з нашого боку, ми обов'язково замінимо товар на правильний, або повернемо кошти, згідно заяви від покупця протягом трьох календарних днів з моменту отримання замовлення.

У всіх інших випадках, товар належної якості, придбаний в інтернет магазині Maksham поверненню або обміну не підлягає.