Особливості проміжних засобів догляду за обличчям

Часто підбираючи догляд, нехтують проміжними засобами, а то й взагалі намагаються підмінити міцеляркою тонік, тоніком - демакіяж…

Це м’яко сказано, не зовсім правильно. Хоча засоби здаються схожими, функції зовсім різні. Демакіяж - назва промовиста, очищає від водостійкої косметики, міцелярка - вимиває бруд із пор, а тонік - власне, тонізує шкіру і доповнює догляд перед кремом чи сироваткою.

У чому відмінності між кремом та сироваткою?

  1. Часом сироватку на олійній основі намагаються застосовувати замість крему, адже вона виглядає маслянистою і її досить для захисту. Хіба ні? Авжеж, у неї інша задача. По своїй структурі вона легша, поглинається швидко і проникає глибше. Деякі її компоненти слугують якорем для діючих речовин крему і протягують їх за собою, поєднуючись у сполуки, які діють набагато ефективніше. Крем більш щільної текстури, всотується повільніше, захищає поверхню від втрати вологи та дії навколишнього середовища і сонячних променів, живить, не завжди досягає глибоких шарів шкіри. Тож бажано доповнювати догляд  сироваткою, але ні в якому разі не замінювати нею крем.
  2. Крем підбирають по типу шкіри, а сироватку - по направленій дії. Наприклад, крем антивіковий можна доповнювати сироваткою проти куперозу, ліфтинговою або зволожуючою. Також можна їх застосовувати по черзі: зранку зволожуючу, ввечері протикуперозну.
  3. Активних речовин в сироватці в рази більше, ніж в будь-якому кремі, тож застосовувати її потрібно крапельно, іноді точечно - розподіляючи тільки по необхідних ділянках. Наприклад, сироватку від зморшок тільки по них, немає необхідності розтирати по всій площі обличчя.

Великий вибір натуральних кремів, сироваток і не тільки чекає на вас на нашому сайті.