Особливості комбінованого та жирного типу шкіри

Дратує блискучий носик і чоло? Насправді - вам пощастило!

Блискуча від себуму Т-зона означає змішаний (комбінований) або жирний тип шкіри. Попри свої особливості, вона довше зберігає молодість і пружність, саме завдяки щедрій змазці.

Як мінімізувати блиск і виділення себуму? 

  • По-перше - не варто пересушувати. Агресивні хімічні засоби можуть призвести до запалень і лущення. Для нейтралізації лоску краще користуватися масками з глиною, тоніками на рослинній основі, сухими оліями для демакіяжу і масажу.
  • По-друге - очищення має бути 2 рази в день за допомогою м’яких натуральних засобів з антисептиками рослинного походження: липа, м’ята, кора чорної верби та ін. Мило можна застосовувати, якщо воно спеціально виготовлене для жирної шкіри з урахуванням її запитів.
  • По-третє - регулярне скрабування, яке варто замінити пілінгом і масками на основі глини під час загострення запалень. Після скрабування обов’язково живильна і зволожуюча маска чи сироватка і крем. Все просто: чистіша шкіра - менше прищиків.

Корисні поради

В холодну пору не вистачає не тільки сонечка, але й вітамінів, тож бажано додати олії холодного віджиму в повсякденну їжу. Це поповнить запаси організму мінералами та амінокислотами.

І наостанок: очищення, зволоження, збалансоване харчування і якісна натуральна косметика - запорука збереження красивої шкіри, волосся та нігтів у будь-якому разі.