Особливості догляду за шкірою 30+

Напевно, цей вік - найкраща пора, гормони вгамувалися і шкіра нарешті має трохи спокій з висипаннями.

Проте, не час розслаблятися! Чутлива шкіра, як і суха чи проблемна, вимагають до себе постійної уваги, а комбінована чи жирна переходять у більш суху. Це нормально, оскільки клітини оновлюються повільніше, себуму, який захищає поверхню стає менше, як і колагенових та еластинових волокон, котрі надають пружності.

Що потрібно, аби уповільнити процес? Елементарно: притримуватися повністю правил догляду. 

Етапи догляду за шкірою 30+

  • Очищення: демакіяж, вмивання, тонізація. Якщо в юності можна вмитися будь-чим, що піниться, то тепер пора замінити на м’які, безсульфатні, натуральні пінки  та гелі.
  • Захист, живлення, зволоження - сироватки з вітамінами, стимулюючі виробіток колагену, еластину, більш активно зволожуючі. Крем для обличчя, навколо очей та для зони декольте. І ще раз - зволоження!
  • Глибоке очищення. Пілінг, скраб, маски, маски з фруктовими кислотами, глиною. Вони допомагають очистити від зроговілих клітин, покращити всотуваність крему чи сироватки і позбутися дрібних недосконалостей. Дарують шкірі друге дихання.
  • Фруктові та гіалуронова кислоти, натуральні олії і косметика без синтетики та агресивних речовин стануть найкращим вкладенням в красу.

Замовити все можна на сайті mak-sham.com.

Виготовляємо з любов’ю в Україні!